Team

U bent hier

ONS TEAM > DIRECTIE & ADMINISTRATIE

Eric Bogers
Directeur
eric.bogers@debiehal.be
M 0495 62 99 92

Mady Hamblok
Directiesecretaresse
mady.hamblok@debiehal.be
M 0496 16 40 27

Jochim Schrooten
Coördinator Kring
jochim.schrooten@debiehal.be
M 0476 98 50 90

Bert Maes
Coördinator Groen- en Klussendienst
bert.maes@debiehal.be
M 0486 49 22 17

Jurgen Heylen
Regioverantwoordelijke Klussendienst
jurgen.heylen@debiehal.be
M 0471 30 11 46

Greet Van Ham
Personeelsverantwoordelijke
greet.vanham@debiehal.be
M 0474 36 89 52

Laura Raeymaekers
Stafmedewerker projecten en communicatie
laura.raeymaekers@debiehal.be
M 0476 98 46 34

Marie 's Hertogen
Stafmedewerker projecten en communicatie
marie.shertogen@debiehal.be
M 0476 98 50 06

Viviann Beckers
Verantwoordelijke horeca
Viviann.beckers@debiehal.be
M 0476 98 49 10

Margo Bogers
Regioverantwoordelijke kring Peer – Neerpelt
margo.bogers@debiehal.be
M 0498 18 19 87

Nathalie Ghaye
Regioverantwoordelijke kring west
nathalie.ghaye@debiehal.be
M 0471 20 34 46

Joep Van der Velden
Logistiek verantwoordelijke
joep.vandervelden@debiehal.be
M 0471 20 35 98