Team

U bent hier

ons team

ONS TEAM > DIRECTIE & ADMINISTRATIE

Eric Bogers
Directeur
eric.bogers@debiehal.be
M 0495 62 99 92

Mady Hamblok
Directiesecretaresse
mady.hamblok@debiehal.be
M 0496 16 40 27

Johnny Van Den Broeck
Coördinator Horeca
johnny.vandenbroeck@debiehal.be
M 0475 51 17 78

Jochim Schrooten
Coördinator Kring
jochim.schrooten@debiehal.be
M 0476 98 50 90

Jurgen Heylen
Verantwoordelijke groen- en klussendienst
jurgen.heylen@debiehal.be
M 0471 30 11 46

Greet Van Ham
Personeelsverantwoordelijke
greet.vanham@debiehal.be
M 0474 36 89 52

Elke Steensels
Stafmedewerker communicatie & fondsenwerving
elke.steensels@debiehal.be
M 0476 98 46 34

Viviann Beckers
Verantwoordelijke horeca
Viviann.beckers@debiehal.be
M 0476 98 49 10

Margo Bogers
Regioverantwoordelijke kring Peer – Neerpelt
margo.bogers@debiehal.be
M 0498 18 19 87

Joep Van der Velden
Logistiek verantwoordelijke
joep.vandervelden@debiehal.be
M 0471 20 35 98